KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Tamagotchi

Poznaj nowe, lepsze, interaktywne Tamagotchi Pix!

Tamagotchi Pix to najnowsza generacja Twojego ulubionego interaktywnego wirtualnego zwierzaka. Po raz pierwszy urządzenie Tamagotchi ma aparat i dotykowe przyciski! Zachowując podstawowe atrybuty Tamagotchi, takie jak pielęgnacja, komunikacja, mobilność i mini gry, Twój wirtualny zwierzak jest lepszy niż kiedykolwiek! Użyj aparatu, aby pomóc pielęgnować swoją postać, gotując jej posiłki, dostosowując różne przedmioty, odkrywając 100 przyjaciół Tamagotchi i wiele więcej. Dodatkowo, możesz nawet robić zdjęcia wraz ze swoją postacią Tamagotchi! Nowe przyciski dotykowe pozwalają na interakcję ze swoją postacią w sposób niespotykany dotąd. Możesz także połączyć się z Tamagotchi Pix swojego przyjaciela za pomocą kodu Tama, a nawet zaplanować gry ze swoją postacią!

Kamera dzięki której twoje Tamagotchi przenika do prawdziwego świata!

Dzięki wbudowanemu aparatowi w nowym Tamagotchi Pix możesz jeszcze więcej:

Rób zdjęcia ze swoją postacią i udostępniaj je w Social Mediach. Przygotuj posiłki dal swojej postaci fotografując prawdziwe dania. Rozmawiaj i umawiaj się na wspólną zabawę z postaciami Tamagotchi swoich znajomych I wiele więcej!

Dotykowe przyciski wprowadzają interakcję z twoim Tamagotchi na zupełnie nowy poziom!

Nowe dotykowe przyciski ułatwiają opiekę nad twoją postacią oraz dają zupełnie nowe możliwości! Wystarczy, że przesuniesz palcem i będziesz mógł skorzystać z zupełnie nowych funkcji. Główny przycisk kamery umożliwi Ci szybką reakcję, aby wykonać nowe zadania. Modyfikuj swoje zebrane przedmioty, baw się i komunikuj ze swoim Tamagotchi tylko za pomocą przesunięciem palcem!

Czy jesteś gotowy, aby poznać najnowszego
członka rodziny Tamagotchi?

POZNAJ RÓWNIEŻ INNE TAMAGOTCHI

Oryginalne cyfrowe zwierzątko, które kochałeś w 1997 roku, powraca w stylu Old School! Dzięki oryginalnemu interfejsowi poczujesz prawdziwego ducha oryginalnego Tamagochi. Dbaj o swojego TAMA karmiąc go, sprzątając po nim, bawiąc się z nim a gdy narozrabia zdyscyplinuj! To, jak dbasz o swojego Tamagotchi i jak sobie radzisz w grze, określa, którego dorosłego Tamagotchi otrzymasz gdy dorośnie!


Wyszkol R2-D2, by zdobył różnorodne zdolności, z TAMAGOTCHI STAR WARS R2-D2. Opiekuj się R2-D2, dbając o to, by był czysty i naładowany, i graj z nim w dwie minigry (gaszenie pożaru oraz dejarik, czyli „szachy holograficzne”). R2-D2 może poznać 19 zdolności i odblokować 7 minigier w zależności od poziomu zdolności. Dopilnuj, by R2-D2 był szczęśliwy. Jeśli zbyt długo pozostawisz go bez opieki, mogą go zabrać Jawowie!

  •  Wyszkol R2-D2, by zdobył różnorodne zdolności, z TAMAGOTCHI STAR WARSTM R2-D2.
  •  Opiekuj się R2-D2, dbając o to, by był czysty i naładowany, i graj z nim w dwie minigry (gaszenie pożaru oraz dejarik, czyli „szachy holograficzne”).
  •  R2-D2 może poznać 19 zdolności i odblokować 7 minigier w zależności od poziomu zdolności.
  •  Dopilnuj, by R2-D2 był szczęśliwy. Jeśli zbyt długo pozostawisz go bez opieki, mogą go zabrać Jawowie!
  •  Opakowanie zawiera jedno Tamagotchi Star Wars R2-D2 w klasycznej, białej obudowie inspirowanej R2-D2, na łańcuszku, dzięki któremu możesz mieć je przy sobie zawsze i wszędzie!
  • Dostępne również w niebieskiej, holograficznej obudowie inspirowanej R2-D2.
  • W zestawie dwie baterie LR44. Odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 8 lat.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.