KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Stoisko SUPERBUZZ na Pyrkonie 2022!

Spotkajmy się na Pyrkonie. Największym festiwalu fantastyki (17-19.06.22)

Pyrkon powraca! Dlatego też nie może na nim zabraknąć również naszego stoiska ze wspaniałymi produktami! Na naszym niesamowitym stoisku z licencjonowanymi produktami japońskiej firmy BANDAI oraz BANDAI SPIRITS takimi jak GUNPLA, Figure-rise, Tamagochi, Dragon Star, Anime Heroes oraz BANPRESTO znajdziecie figurki, gadżety, modele, zabawki, plusze z takich serii jak Dragon Ball Super, Mobile Suit Gundam, One Piece, DIGIMON, Pokemon, Naruto, My Hero Academia i wielu, wielu innych!

Do zobaczenia 17-19.06.2022 w Poznaniu!

O Pyrkonie...

Pyrkon to jeden z największych w Europie festiwali fantastyki, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury poczuje, że znalazł swój skrawek nieba. To 56 godzin nieprzerwanej zabawy, czasu spędzonego na prelekcjach wybranych z niemal tysiąca punktów programu, graniu w gry, oglądaniu wystaw i fantastycznych wiosek oraz spotkaniach z twórcami fantastyki z całego świata! To również zakupy u 280 wystawców mających w asortymencie nie tylko gadżety ze znanych i mniej znanych uniwersów, ale też unikatowe, rękodzielnicze wyroby. Jednak przede wszystkim to Fantastyczne Miejsce Spotkań z magiczną atmosferą, którą możecie poczuć tylko tutaj i tylko przez trzy dni w roku!

Festiwal posiada bogatą tradycję – w 2022 roku będzie miała miejsce już XX jubileuszowa edycja, podczas której i Wy możecie zapisać się na kartach fantastycznej pyrkonowej historii! Pyrkon to bogactwo wyboru i miejsce pełne różnorodności – dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami i wystawami, spektakle teatralne, koncerty, pokazy, a także prestiżowy konkurs cosplay – Maskarada – który od lat jest doskonałym show uwielbianym przez uczestników Festiwalu. To również miejsce, w którym można spotkać ulubionych autorów książek, twórców gier, komiksów, RPG, influencerów i aktorów.

Szukajcie naszego niesamowitego stoiska w hali wystawców pod numerem 120

(więcej informacji)

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.