KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Paladone

Wspaniałe kolekcjonerskie gadżety oraz upominki z najbardziej znanych i lubianych: filmów, seriali, gier, świata muzyki oraz popkultury jak STAR WARS, MARVEL, DC, Harry Potter, The Lord of the Rings, Xbox, PlayStation, Nintendo, Minecraft, Disney i wiele, wiele innych.

Firma Paladone, zakorzeniona w Brighton od 1994 roku, wyrosła na jednego z czołowych dostawców produktów konsumenckich na świecie, sprzedając go tysiącom różnych detalistów, zarówno dużych, jak i małych, w 80 krajach na całym świecie.

Bierzemy marki i trendy, z którymi angażują się konsumenci, i ożywiamy je poprzez produkt. Nasze produkty pozwalają konsumentom wyrażać siebie i wchodzić w interakcje z markami i trendami, które kochają – łącząc fanów i zaspokajając wrodzone pragnienia ludzi dotyczące wyrażania siebie.

Sprzedajemy dziesiątki milionów produktów rocznie; są zabawne, dobrze zaprojektowane i zawsze dobrej jakości. Projektujemy produkty, które pobudzają wyobraźnię. Produkty, których Ty, Twoi przyjaciele i Twoja rodzina będziecie chcieli w swoim życiu. Produkty, które coś dla Ciebie znaczą i wyrażają Twoją osobowość. A wszystko to przy użyciu najbardziej zrównoważonych dla środowiska praktyk biznesowych, jakie są możliwe, aby ograniczyć nasz wpływ na środowisko i jednocześnie oczyścić rynki, na których działamy.

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW

Gdzie kupisz?

Klienci indywidualni mogą zakupić produkty w naszej dystrybucji w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów handlowych napisz do nas.

Empik
Smyk

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.