KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

O firmie

WE CREATE FUN!

Firma SUPERBUZZ została założona w 2017 roku, ma swoją siedzibę główną, salon wystawowy i magazyn w Warszawie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów którzy nieustannie pracują nad naszą ofertą wyjątkowych produktów. Posiadamy szeroką sieć dystrybucyjną obejmującą zarówno duże sieci handlowe, odbiorców hurtowych jak i pojedyncze sklepy specjalistyczne.

 

 

Nasz cel i podejście

Nasza dystrybucja obejmuje szeroką gamę kolekcjonerskich licencjonowanych towarów (modele, figurki, gadżety, produkty impulsowe) oraz licencjonowanych i ekskluzywnych zabawek. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodących producentów, takich jak Bandai, Paladone, Dspiae, Yvolution i wielu innych.. W ramach tego segmentu oferujemy naszym klientom kompleksowe zakupy tych wyjątkowych produktów.

Słuchamy uważnie naszych dostawców i klientów, udzielając im solidnych porad w razie potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że dobre zarządzanie kontem zaczyna się od aktualnych informacji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Codziennie informujemy naszych klientów o nowościach jaki i nadchodzących produktach.

Nasza dystrybucja

Dla naszym krajowych oraz zagranicznych odbiorców hurtowych stworzyliśmy platformę bandai-hobby.pl, gdzie w bezpieczny i prosty sposób małe i średnie sklepy oraz firmy mogą zamawiać dostępne w naszym katalogu produkty.

Nasza internetowa platforma B2B pozwala na automatyzację procesu składania zamówień na produkty dostępne w naszym katalogu w prosty i przejrzysty sposób. Obecnie obsługujemy już ponad kilkadziesiąt sklepów specjalistycznych i sieci handlowych z całej Polski. Ofertę naszej platformy kierujemy przede wszystkim do dynamicznie rozwijających się firm poszukujących nowych produktów.

Zostań naszym klientem

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy i uważacie Państwo, że byłaby świetnym uzupełnieniem Państwa sklepów. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży B2B poprzez formularz kontaktowy który znajduje się na tej stronie. Nasz dział sprzedaży przedstawi Państwu kompleksową ofertę związaną z każdą dostępną linią produktów z naszej oferty.

Kontakt z nami

SUPERBUZZ Sp. Z o.o. Sp. K.
ul. Skoratesa 9/264
01-909 Warszawa

Dla klientów biznesowych
b2b@superbuzz.pl

Katalog produktów 
www.b2b.superbuzz.pl

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.