KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Kolekcja Yvolution 2022 już dostępna!

Czas wyjść na zewnątrz! Lato zbliża się coraz szybciej, pogoda dopisuje, więc czas na aktywność fizyczną! Przedstawiamy Państwu zupełnie nową kolekcję Yvolution na rok 2022! Zupełnie nowe hulajnogi, łyżwo-rolki oraz chodziki dla najmłodszych są już dostępna w sklepach!

Wśród nowości z kolekcji Yvolution na rok 2022 znajdzie się coś dla waszych pociech w każdym wieku! I nie tylko. Oto kilka nowości Yvolution.

Y Glider Luna to nasz najwspanialszy chodzik-hulajnoga 5 w 1 z dedykowanym bagażnikiem, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem 
już od 10 miesiąca życia do 10 lat. Sprawdź na empik.com

Fliker Fift -
 jego unikalny, opatentowany mechanizm LIFT pozwala Ci na szaloną jazdę na tylnych kołach, a nawet driftować bokiem na dwóch kołach! Sprawdź na empik.com

Yfliker A3 Air niesamowita trójkołowa hulajnoga dla poszukiwaczy mocnych zaprojektowana z myślą o maksymalnym wpływie na doznania to niesamowita hulajnoga do driftu, carvingu i jazdy freestyle. Sprawdź na empik.com

W Yvolution jesteśmy zespołem dużych dzieci, które nigdy nie dorosły! Dzieciństwo spędziliśmy na dworze na czymkolwiek z kołami. Wierzymy, że nie ma nic lepszego niż uczucie adrenaliny i wiatru we włosach, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Dla nas dzieciństwo to wyobraźnia, eksploracja i przygoda. Zabawa na świeżym powietrzu, czy to w mieście, na przedmieściach, czy na wsi jest dla nas najważniejsza!

Dzieciństwo z Yvolution jest dzikie i wolne... chodź z nami!Najnowsze produkty z serii Yvolution można zamówić na empik.com oraz w wybranych sklepach w Polsce.


Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą produktów Yvolution i chcielibyście Państwo wprowadzić ją do oferty swoich sklepów. Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą Formularza kontaktowego lub zarejestrowania się na naszej PLATFORMIE B2B.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.