KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Jazwares

Jazwares może cię szukać!

Firma Jazwares wierzy, że innowacyjny pomysł może przyjść z dowolnego miejsca i każdego. Pracujemy wspólnie, aby osiągnąć nasze cele i dobrze się przy tym bawimy!

Jazwares jest światowym liderem w zakresie produktów konsumenckich, w tym zabawek, pluszów, figurek, przedmiotów kolekcjonerskich i instrumentów muzycznych. Portfolio Jazwares obejmuje różnorodne dynamiczne, w całości posiadane i licencjonowane marki, takie jak przedszkolne potęgi Blippi, Cabbage Patch Kids®, CoComelon i Peppa Pig, niepowstrzymane marki gier akcji i gier, takie jak Fortnite, Halo®, Micro Machines, Nerf, Pokémon i Roblox, wiodące marki lifestylowe i rozrywkowe, takie jak All Elite Wrestling™ (AEW), BLACKPINK, Blinger®, UFC, musical property First Act™ i ukochane pluszowe Hug-A-Pet i Squishmallows®, żeby wymienić tylko kilka.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, rozwoju i produkcji, Jazwares jest wielokrotnie nagradzaną firmą, która stopniowo koncentruje się na identyfikowaniu nowych trendów i przekształcaniu ich w wysokiej jakości produkty dla konsumentów w każdym wieku. Jazwares z siedzibą w Sunrise na Florydzie ma biura na całym świecie i sprzedaje w ponad 100 krajach. Od momentu powstania w 1997 roku, Jazwares kontynuuje rozwój poprzez rozwój nowych produktów i strategiczne przejęcia firm takich jak First Act™, Russ Berrie™, Zag Toys™, Wicked Cool Toys™ i Kellytoy®.

Gdzie kupisz?

Klienci indywidualni mogą zakupić produkty w naszej dystrybucji w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów handlowych napisz do nas.

Empik
Smyk

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.