KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

INFINITY SERIES

Przedstawiamy Gundam Infinity!

Serie figurek z najbardziej rozpoznawalnej serii Mobile Suit Gundam, która podbiła serca Fanów na cały świecie filmami, serialami oraz mangą. Seria Gundam Infinity skupia się na najbardziej rozpoznawalnych kombinezonach z serii Mobile Suit Gundam.

Fani będą zachwyceni dokładnością i odwzorowaniem szczegółów swoich ulubionych modeli Gundam. Z ponad czternastoma punktami artykulacji oraz dzięki dodatkowym akcesoriom. Każdy fan serii Mobile Suit Gundam będzie mógł stworzyć wyjątkową stylizację i ustawić swoją ulubioną figurkę w taki sposób w jaki sobie tylko wyobrazi.

Seria Infinity zawiera ulubieńców fanów, takich jak Gundam Barbatos z Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans (anime), Gundam Astray Red Frame: MBF-PO2 z mangi Mobile Suit Gundam SEED Astray oraz ceniony Gundam Artemis z popularnej bitwy w Gundam Mobilne (gry wideo), fani i kolekcjonerzy mogą dostosowywać różne bronie i części do swoich ulubionych kombinezonów z różnych serii Gundam.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.