KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Bandai

W BANDAI wykuwamy sny w prawdziwą rzeczywistość. Każdego dnia starmy się inspirować dzieci w każdym wieku na całym świecie! Jesteśmy Lider w opracowywaniu angażujących, wysokiej jakości zabawek, które oddają ducha wyobraźni dzieci i zapewniają im niekończącą się „zabawę na przyszłość”.

BANDAI jest producentem i głównym licencjobiorcą jednych z najpopularniejszych obecnie marek zabawek dla dzieci i rozrywki interaktywnej. Rodzina marek BANDAI obejmuje takie popularne serie jak: Dragon Ball®, Pretty PixelsTM i Tamagotchi® oraz wielu innych linii produktów dla chłopców i dziewcząt.

BANDAI jest członkiem BANDAI NAMCO Holdings USA Inc., podmiotu powstałego w wyniku połączenia Namco Ltd. który jest liderem w branży gier oraz Bandai Co. Ltd. założonego w Japonii, który od dekad zajmuje się produkcją zabawek. Globalne interesy obejmują trzy strategiczne jednostki biznesowe: zabawki i hobby, gry wideo i rozrywka online oraz film i muzyka.

W RAMACH Bandai OFERUJEMY LINIE:

Tamagotchi Pix to najnowsza generacja Twojego ulubionego interaktywnego wirtualnego zwierzaka. Po raz pierwszy urządzenie Tamagotchi ma aparat i dotykowe przyciski!

Z najbardziej popularnych serii anime znanych na całym świecie, Bandai przedstawia nową linię figurek Anime Heroes z bohaterami takich serii jak NARUTO czy ONE PIECE!

Seria Dragon Stars składa się z precyzyjnie oraz szczegółowo wykonanych figurek Dragon Ball Super. Figurki o wysokości 16 cm z 16 stoma punktami artykulacji i zestawem dodatkowych dłoni, co umożliwia ich ustawienie w ponad 9 000 pozycji.

Gdzie kupisz?

Klienci indywidualni mogą zakupić produkty w naszej dystrybucji w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów handlowych napisz do nas.

Empik
Smyk

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.