KONTAKT DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH: b2b@superbuzz.pl

Bandai Spirits

BANDAI SPIRITS CO., LTD. została założona w 2018 roku w celu przyspieszenia rozwoju biznesu na globalnym rynku skierowanym do dojrzałej grupy fanów.

Tworząc oddział BANDAI SPIRITS, który ma w swojej naturze skupić się na specjalnej kategorii produktów, zgodnie z wizją bycia „Światowym liderem w branży Hobby Entertainment”, rozwijamy nasze globalne marki z zabawkami dla dorosłych fanów, którzy wciąż czują w sobie dziecko i mają ogromną pasję do modeli, kolekcjonerskich figurek oraz licencjonowanych gadżetów!

Każda z naszych firm i specjalistów nieustanie pracuje nad wzmacnianiem marek kategorii, takich jak GUNPLA, TAMASHII NATIONS, Ichibankuji oraz BANPRESTO i wielu, wielu innych.

Aby uzyskać najwyższą jakość i satysfakcję klientów, dążymy do tego, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały najwyższe oczekiwania.

Podejmujemy się różnych wyzwań, aby nasze produkty i usługi wzbogacały codzienne życie wielu naszych globalnych klientów i fanów oraz ożywiały zainteresowania i wciąż zaskakiwały naszych klientów.

W RAMACH Bandai Spirits OFERUJEMY LINIE:

Modele Gundam (ガンダム) zwane również jako GUNPLA to modelowe zestawy przedstawiające w unikalny sposób pojazdy i postacie fikcyjnego wszechświata Mobile Suit Gundam autorstwa Bandai. Zdobywają ogromną popularność i są swego rodzaju „japońskim LEGO”!

Odwiedź stronę GUNDAMPOLSKA.PL aby dowiedzieć się więcej.

Figure-Rise Standard to linia plastikowych zestawów modeli postaci z anime która jest częścią linii Figure-rise od firmy Bandai

Linia limitowanych, oryginalnych i licencjonowanych figurek z największych serii Anime i Manga, takich jak: Dragonball Z, One Piece, Sword Art Online, JoJo's Bizzare Adventure i nie tylko

Gdzie kupisz?

Klienci indywidualni mogą zakupić produkty w naszej dystrybucji w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych partnerów handlowych napisz do nas.

Empik
Smyk

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.