KONKURS BTS

Jeśli jesteście fanami grupy BTS, to bez wątpienia ucieszy Was nasz konkurs! Wygraj jeden z siedmiu zestawów figurek BT21xBTS.

Do wygrania 7 ZESTAWÓW – w każdym zestawie 3 FIGURKI, po jednej z każdego z sezonów: UNIVERSTAR 1, UNIVERSTAR 2 I UNIVERSTAR 3.
Konkurs trwa od 1 września 2020 r. do 13 września 2020 r.

© BT21.
© 2020 Helios S.A.

POSTACIE BT21

POZNAJ BT21!

Pochodzący z planety BT, Książę TATA marzy o szerzeniu miłości w całej galaktyce. Wiedząc, że przeznaczenie jest na wyciągnięcie ręki, TATA wzywa VAN robota-strażnika, aby przygotował się do międzygwiezdnej podróży na Ziemię. Krótko po przybyciu  książę stwierdza, że najskuteczniejszym sposobem na zdobycie serc ziemian jest stanie się super, nie… czymś znacznie bardziej ambitnym – UNIVERSTAR. Zdając sobie sprawę z tego, że wspólny wysiłek jest kluczowy, TATA i VAN rozpoczynają poszukiwania podobnych do siebie, którzy mogą sprawić, aby ten sen stał się prawdziwy. Wkrótce odnajdują szczęściu nowych towarzyszy: KOYA, RJ SHOOKY, MANG, CHIMMY oraz COOKY. Wspólnie marzą o tym aby stać się największą sensacją popkultury, jaką kiedykolwiek doświadczyła nasza galaktyka. BT21.

Utalentowany śpioch

KOYA

Genialna, wszechstronnie utalentowana KOYA jest „śpiącą ślicznotką”. KOYA drzemie w umyśle mocno wypełnionym myślami. #talented #pillow #droopyeyes #removableears
Życzliwy, kochający smakosz

RJ

RJ uwielbia gotować. RJ uwielbia jeść. Zwykle w tej kolejności. Jego puszyste futro i współczująca dusza sprawiają, że wszyscy czują się z nim jak w domu. #greetings #gentlesoul #parka #omnomnom
Mały dowcipniś

SHOOKY

Mały SHOOKY uwielbia płatać figle, zwłaszcza swoich najbliższym przyjaciołom. SHOOKY najbardziej nienawidzi mleka. #fun #manyfaces #mini #CRUNCHYSQUAD
Tajemniczy tancerz

MANG

Taniec płynie w żyłach MANG. Gdziekolwiek jest muzyka, tam MANG wykonuje jakieś fajne ruchy taneczne. Ukryta pod maską prawdziwa tożsamość MANG pozostaje tajemnicą. #heartshapednose #mask #mystery #bestdancer
Mający czyste serce

CHIMMY

CHIMMY zawsze nosi charakterystyczną żółtą bluzę z kapturem. CHMMY bardzo ciężko pracuje, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi. #passion #workhard #playhard #harmonica #yellowhoodie
Zwariowany o ciekawej duszy Książe

TATA

TATA jest księciem na planecie BT. Posiada nadprzyrodzone moce i hiperrealistyczne ciało, które rozciąga się na ogromne długości. #PlanetBT #offthewall #superpowers #Prince
Odważny o wielkim sercu

COOCKY

Nie daj się zwieść zadziornemu wyglądowi COOKY. COOKY jest zawsze pełne serca i niekończącej się energii. COOKY jest tym przyjacielem na podstawie zawsze możesz liczyć. #unbalanced #eyebrows #loyal #imaginarymuscles #wisecracker
Kosmiczny robot strażnik

VAN

Czujący i wszechwiedzący robot VAN jest prawdziwą skarbnicą wiedzy w każdej znanej dziedzinie w całej galaktyce. Jest również obrońcą planety BT21 24 godziny na dobę. #guardian #vehicle #transforming #robot

BT21 INTERACTIVE TOYS

Zwariowany o ciekawej duszy Książe

TATA

Bije w rytm twojego serca! – Zwariowany o ciekawej duszy Książę. TATA jest księciem na planecie BT. Posiada nadprzyrodzone moce i hiperrealistyczne ciało, które rozciąga się na ogromne długości.
Mający czyste serce

CHIMMY

Odpowie na każde twoje pytanie i pomoże Ci podjąć decyzję! – Mający czyste serce CHIMMY zawsze nosi charakterystyczną żółtą bluzę z kapturem. CHMMY bardzo ciężko pracuje, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi.
Odważny o wielkim sercu

COOCKY

Tańczę w rytm muzyki aby cię pocieszyć! – Odważny o wielkim sercu! Nie daj się zwieść zadziornemu wyglądowi COOKY. COOKY jest zawsze pełne serca i niekończącej się energii. COOKY jest tym przyjacielem na podstawie zawsze możesz liczyć.
Tajemniczy tancerz

MANG

Tańczę gdy tylko tego potrzebujesz! – Tajemniczy tancerz! Taniec płynie w żyłach MANG. Gdziekolwiek jest muzyka, tam MANG wykonuje jakieś fajne ruchy taneczne. Ukryta pod maską prawdziwa tożsamość MANG pozostaje tajemnicą.
Utalentowany śpioch

KOYA

Świecę gdy tego najbardziej potrzebujesz! – Utalentowany śpioch. Genialna, wszechstronnie utalentowana KOYA jest „śpiącą ślicznotką”. KOYA drzemie w umyśle mocno wypełnionym myślami.
Życzliwy, kochający smakosz

RJ

Zawsze cię przywitam gdy cię zobaczę! – Życzliwy, kochający, smakosz. RJ uwielbia gotować. RJ uwielbia jeść. Zwykle w tej kolejności. Jego puszyste futro i współczująca dusza sprawiają, że wszyscy czują się z nim jak w domu.
Mały dowcipniś

SHOOKY

Wiele psot czeka na ciebie w środku! – Mały dowcipniś! Mały SHOOKY uwielbia płatać figle, zwłaszcza swoich najbliższym przyjaciołom. SHOOKY najbardziej nienawidzi mleka.
INTERACTIVE TOY

BT21

Zbierz całą kolekcję wspaniałych postaci BT21! A po wyjęciu figurki, opakowanie można wykorzystać jako ramkę na zdjęcie lub pocztówkę! 🙂

BT21 UNIVERSTAR

ZBIERZ CAŁĄ KOLEKCJĘ SIEDMIU POSTACI UNIVERSTAR BT21

Poznaj 7 różnych uroczych postaci stworzonych przez członków BTS. Książę TATA z planety BT, który podróżował z wszechwiedzącym robotem VAN’em rozbijają się na Ziemi. Aby szerzyć miłość, TATA postanawia zostać gwiazdą. Po jakimś czasie TATA oraz VAN poznają sześciu fantastycznych członków swojego zespołu. Wraz z KOYA, RJ, SHOOKY, MANG, CHIMMY oraz COOKY tworzą BT21 i marzą aby zostać najbardziej znanymi gwiazdami we wszechświecie, UNIVERSTAR! Czy członkom BT21 uda się zostać UNIVERSTAR i rozpowszechnić miłość? Zbierz już dziś wszystkie 7 postaci BT21!
Zawartość opakowania: kapsuła BT21, ruchoma losowa figurka / akcesoria / przedmiot specjalny
dodatkowo: 1 sekretny przedmiot, losowo dołączony
Sprzedawane losowo

BTS x BT21 KONCEPCJA

KONCEPCJA

UNIVERSTAR BT21 to pierwszy projekt przy współpracy LINE FRIENDS CREATORS oraz BTS stworzony 26 września 2017 roku. BT21 to pomysł wymyślony przez Si-Hyun Bang po tym, jak album Love Yourself: Her pozostaje w pierwszej 20 Billboard 200 cztery tygodnie po wydaniu . Przy projektowaniu wszystkich postaci inspirowano się rysunkami stworzonymi przez siedmiu członków BTS, dzięki czemu każdy ma swój odpowiednik, a ostatnia postać kosmicznego robota Van reprezentuje zespół i jego fandom, ARMI.

Zamiast tworzyć kolejno postaci jedynie na podstawie wyglądu artystów, BT21 składa się z 8 różnych uroczych postaci stworzonych przez członków BTS, w których wszyscy aktywnie uczestniczyli w całym procesie ich kreowania, od rysowania szkiców aż po opracowanie.

BTS, jako pierwsi artyści, który dołączyli do projektu „FRIENDS CREATORS”, są twórcami, którzy pokazują związek w kategoriach globalnych słów kluczowych LINE FRIENDS: Global, Millennials and Trending. BTS mają dużą popularność i silny wpływ na świat, oraz są świetnym opowiadaczami historii naszych czasów…

BT21 x BTS – BACKPACK BUDDIES – BRELOCZEK

BT21 x BTS – BACKPACK BUDDIES – BRELOCZEK

Od dziś już zawsze możesz nosić swoich ulubionych bohaterów BT21 przy torbie, plecaku, kluczach czy ubraniach! W tej uroczej kolekcji znajdziecie wszystkie osiem postaci UNIVERSTAR które tak bardzo uwielbiacie. RJ, Shooky, Van, Koya, Cooky, Mang, Chimmy oraz Tata już nie mogą się doczekać aby razem z tobą podróżować! Każdy breloczek BACKPACK BUDDIES BT21 jest uroczą maskotką 3D która jest zapinana na plastikowy klips z logo BT21. Którą z tych postaci chciałbyś mieć zawsze przy sobie? To niespodzianka!

BACKPACK BUDDIES SZUKAJ W DOBRYCH SKLEPACH LUB ZAMÓW NA

© YOUNGTOYS,INC. All rights reserved.
© 2019 SUPERBUZZ. DYSTRYBUCJA W POLSCE SUPERBUZZ SP. Z O.O. WWW.SUPERBUZZ.PL.
Wszelkie inne znaki i nazwy handlowe stanowią własność odpowiednich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i przygotowanie SUPERBUZZ. Zamówienia hurtowe www.bandai-hobby.pl – b2b@superbuzz.pl.
Translate »